Nem ma kezdtük!

Páros meccsen diadal

2015 december 12.
Egy-egy harmadot bírta a Bukaresti Steaua a Csíkszeredai Sportklub ellen a román jégkorong-bajnokság hétvégi páros rangadóján. A Csíkkarcfalván megrendezett összecsapások során előbb hat, majd három góllal nyertek a csíki fiúk.
Rangadóval vette kezdetét a hétvége, hiszen a Csíkszeredai Sportklub jégkorongcsapata a Bukaresti Steaua ideiglenes otthonában, Csíkkarcfalván, kellett jégre lépjen. Artur Oktyabrjov legénysége viszont hozta a kötelező győzelmeket.

Pénteken húsz perc után 0–0 volt az állás, ám utána kinyílt a gólzsák. A második húsz percben négyet, míg a záró harmadban további két gólt lőttek a fiúk így magabiztosan gyűjtötték be a három pontot.

Szombaton az első harmad után újfent egyenlő volt az állás (2–2) és az áttörést ezúttal is a második harmad hozta meg. Innentől kezdve a kék-fehérek kezükben tartották az irányítást és 6–3-as győzelmet arattak.

Folytatás vasárnap 18 órától a Dunaújvárosi Acélbikák ellen!

Eredmények: Bukaresti Steaua – Csíkszeredai Sportklub 0–6 (0–0, 0–4, 0–2) és 3–6 (2–2, 0–2, 1–2).