You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Erste Liga

A MAC csapatát is legyűrtük

Mindkét csapat úgy lépett jégre ma este a Vákár Lajos jegén, hogy megnyerte előző találkozóját. Várható volt tehát, hogy egy tempós, harcias és színvonalas találkozó lesz majd, és a csapatok ennek megfelelve nem is okoztak csalódást. Bár a hazaiak sokkal többet irányították a játékot, amit a kapuralövési számok is mutatnak(45-29), a vendégek rendre veszélyes kontrákat tudtak bemutatni és a 8. percben a vezetést is megszerezték Gooch révén. A hazaiak tovább nyomtak, az első harmadban is több lehetőségük volt a gólszerzésre, de vagy Farkas védett remekül, vagy a kapuvas mentette meg többször az Újbudaiakat a góltól. Az egyenlítésre egészen a 31. percig kellett várniuk a hazaiaknak, akik a 39. percben már a vezetést is megszerezték. A harmadik húszban tovább nyomott a Sportklub és még két gólt rámolt be a MAC hálójába, így kialakítva a 4-1-es végeredményt.

Csíkszeredai Sportklub-MAC HKB Újbuda 4-1. Gólszerzőink: Rokaly Szilárd, Fodor Csanád, David Stach és Becze Tihamér. Szép volt, fiúk! 💙🤍