Erste Liga

Egy pontot sikerült itthon tartani

Kemény, hajtós mérkőzésen 2-1-es vereséget szenvedtünk büntetőlövések után az Újpesti TE csapata ellen. Rajna Miklós elképesztő formában védett, játékosaink sokáig nem tudtak túljárni az eszén. Egészen a 49. percig 0-0 állt az eredményjelzőn, amikor David Stach megszerezte a vezetést csapatunknak, erre azonban öt perccel később Kiss Dániel révén válaszolt az UTE. A hátralévő percekben, majd a ráadásban sem született több gól, a büntetőlövések egészen a 9. körig mentek el, amikor is a lilák örülhettek a bónuszpontnak.

A küzdeni akarással nem volt gond, a többi részét pedig a szakmai stábra bízzuk. Hétfőn folytatjuk a Dunaújvárosi Acélbikák ellen. Hajrá, Sportklub! 💙🤍