Erste Liga

Csíkszeredai Sportklub–Budapest Jégkorong Akadémia HC 3–4 – hosszabbítás után

Szoros mérkőzést játszottunk tegnap este a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében a BJAHC csapatával. A vendégek 2–0-ra és 3–2-re is vezettek, de csapatunk a rendes játékidőben kiegyenlített. A ráadásban sajnos a budapesti csapat volt eredményesebb, így az ők javukra dőlt el a mérkőzés!

Lehet, hogy egy kép erről: 7 ember, jégkorongozó emberek és szöveg

Jégkorong Erste Liga, negyeddöntő, harmadik mérkőzés:

Csíkszeredai Sportklub–Budapest Jégkorong Akadémia HC 3–4 – hosszabbítás után (0–0, 1–2, 2–1, 0–1).

Gólszerzők: David Levin (40.), Sofron István (52., 60.), illetve Ivan Vorobjov (28.), Kirils Galoha (39. és 63.), Ilja Culigin (55.).

Kapura lövések: 39–30.

Büntetőpercek: 12–22.

Csíkszeredai Sportklub: Matt O'Connor, Ambrus Levente (kapusok) – Karel Kubát, Troy Rutkowski, David Levin, Reisz Áron, Sofron István (első sor);Gecse Hugó, Ferencz-Csibi Róbert, Péter Balázs, Részegh Tamás, Fodor Csanád (második sor); Salló Alpár, Láday Tamás, Rokaly Szilárd, Spencer Asuchak, Aidan Brown (harmadik sor); Bajkó Csongor, Jevgenyij Szkacskov, Rokaly Norbert, Eduard Cășăneanu (negyedik sor). Vezetőedző: Vacláv Novák.

Budapest Jégkorong Akadémia HC: Farkas Roland, Kiss Dániel (kapusok) – Szabó Bence, Pozsgai Tamás, Jevgenyij Mozer, Kirils Galoha, Schlekmann Márk (első sor); Dóczi Zsombor, Ivan Vorobjov, Ilja Culigin, Nagy Krisztián, Keresztes Levente (második sor); Tóth Gergely, Oliver Dame-Malka, Tóth Richárd, Joni Jesperi Viikilä, Ravasz Csanád (harmadik sor); Vitalij Tyeszlenko, Varga John Kaden, Sági Martin, Weidemann Márk, Molnár Bálint (negyedik sor). Vezetőedző: Kangyal Balázs.

Játékvezetők: Sikó Szilárd Levente és Andrij Kiha (ukrán), illetve Magyar Áron és Oleh Osztruk (ukrán).

Értékelések:

Ma este folytatjuk a rájátszást, 18:30 - kezdjük a harmadik mérkőzést a BJAHC csapata ellen.