Erste Liga

Csíkszeredai Sportklub–Ferencváros 4–0 (2–0, 1–0, 1–0).

Négy góllal vertük meg tegnap este  hazai pályán a Ferencvárost a jégkorong Erste Liga elődöntőjében. A négy nyert mérkőzésig tartó párharcban csapatunk összesítésben 2:1-re vezetnek. Folytatás ma este a Vákárban!

Lehet, hogy egy kép erről: 4 ember, jégkorongozó emberek és szövegJégkorong Erste Liga, elődöntő, harmadik mérkőzés:

Gólszerzők: Eduard Cășăneanu (6.), Péter Balázs (20.), Rokaly Szilárd (25.) és David Levin (58.). Kapura lövések: 29–27.

Büntetőpercek: 4–2.

Játékvezetők: Mach Márton és Soós Dániel, illetve Kovács Péter és Kövesi Bence.

Csíkszeredai Sportklub: Adorján Attila, Ambrus Levente (kapusok) – Karel Kubát, Ferencz-Csibi Róbert, Rokaly Szilárd, Részegh Tamás, Aidan Brown (első sor); Gecse Hugó, Troy Rutkowski, David Levin, Péter Balázs, Sofron István (második sor); Salló Alpár, Láday Tamás, Jevgenyij Szkacskov, Rokaly Norbert, Becze Tihamér (harmadik sor); Bajkó Csongor, Eduard Cășăneanu, Reisz Áron, Fodor Csanád (negyedik sor). Vezetőedző: Vacláv Novák.

Ferencváros: Arany Gergely, Földes László (kapusok) – Boros Dániel, Jozef Hrabal, Eric Nemec, Aku Kestila, Nolan LaPorte (első sor); Seregély Máté, Charles Crespi, Galajda Zsombor, Adam Brady, Nagy Gergő (második sor); Julius Marva, Lauri Karmeniemi, Banga Nándor Vilmos, Tóth Adrián, Németh Attila (harmadik sor); Haranghy Bence Mátyás, Yanick Turcotte, Tóth Gergő, Bán Károly Tibor (negyedik sor). Vezetőedző: Fodor Szabolcs.