You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Erste Liga
Tények
Érdekesség

Fraditól három gólt kaptunk

Három góllal kaptunk ki utolsó alapszakaszbeli mérkőzésen az Erste Ligában. A Ferencváros a Vákár Lajos Műjégpályán aratott sikerével megnyerte az alapszakaszt.

Lehet, hogy egy kép erről: 2 ember, jégkorongozó emberek és szöveg

Jégkorong Erste Liga, alapszakasz:

Csíkszeredai Sportklub –Ferencváros 0–3 (0–1, 0–2, 0–0).

Gólszerzők: Jacob Crespi (8.), Nagy Gergő (35.) és Aku Kestila (39.).

Kapura lövések: 31–33.

Büntetőpercek: 31–41 (ebből Becze Tihamérnek, illetve Jacob Crespinek 5+20 perc fegyelmi).

Csíkszeredai Sportklub: Matt O'Connor, Ambrus Levente (kapusok) – Salló Alpár, Láday Tamás, Rokaly Norbert, Reisz Áron, Fodor Csanád (első sor); Karel Kubát, Ferencz-Csibi Róbert, Jevgenyij Szkacskov, Részegh Tamás, Becze Tihamér (második sor); Troy Rutkowski, Gecse Hugó, Rokaly Szilárd, Spencer Asuchak, Aidan Brown (harmadik sor); Péter Balázs, Bajkó Csongor, Eduard Cășăneanu, Erik Svetina,(negyedik sor).

Vezetőedző: Vacláv Novák.

Ferencváros: Arany Gergely, Nagy Kristóf (kapusok) – Julius Marva, Vladimir Roth, Turbucz Martin, Adam Brady, Galajda Zsombor (első sor); Seregély Máté, Jacob Crespi, Erik Nemec, Aku Kestila, Nolan LaPorte (második sor); Jozef Hrabal, Boros Dániel László, Tóth Adrián, Nagy Gergő, Németh Attila (harmadik sor); Haranghy Bence, Tóth Gergő, Bán Károly Tibor, Farkas Lőrinc, (negyedik sor).

Vezetőedző: Fodor Szabolcs.

Játékvezetők: Csomortáni Zsolt és Gergely Lehel, illetve Bandi Csaba és Magyar Áron.