You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Erste Liga

Győzelem a Ferencváros ellen

Nagy várakozás előzte meg a Zöldek elleni Erste Liga rangadónkat. A csapatoknak nem sikerült a mérkőzés elejétől azt az iramot hozni, amely általában jellemző ezekre az összecsapásokra, helyenként elég görcsösen és akadozva folyt a játék már a mérkőzés elejétől, kiemelkedő teljesítményt egyik csapatnak sem sikerült nyújtania. A hazaiak viszont sokkal jobban küzdöttek, többet hajtottak minden korongért, több lövéssel próbálkoztak az egyébként jól védő Nagy Kristóf kapujára, ennek köszönhetően pedig 25 perc elteltével két gólos előnyre sikerült szert tenniük. A Fradi szépített még a második harmadban, és bár a góljuk után is adódott néhány nagy lehetőségük, Adorján ma is kiválóan védett. Az igazi derbi-hangulat igazán a harmadik húszra érkezett el, amikor a hangulat is sokkal paprikásabb lett és a játék is sokat gyorsult, intenzívebb lett. Az ismét jó hangulatot teremtő Lokálpatrióták örömére ebből is a hazai alakulat jött ki jobban, még két gólt szerezve 4-1 arányban húzták be a találkozót kedvenceink.

A végén ismét nagyon szépen szólt a himnusz, amelyet a Ferencváros játékosai is a jégről hallgattak végig.

Csíkszeredai Sportklub-Ferencváros 4-1. Gólszerzőink: David Stach, Sofron István, Jevgenyij Lapenkov és Péter Balázs.