Erste Liga

Győzelem a Győr ellen

A két csapat harmadik alapszakaszbeli találkozóján a hazaiak szerezték meg a vezetést egy emberelőnyt kihasználva, ám ezt rövid időn belül sikerült is kiegyenlíteni. Az eddigi összecsapásokhoz hasonlóan pörgős, eseménydús mérkőzést láthattak a szurkolók, mindkét csapat nagyon hajtott a győzelemért. A második harmad végére már egygólos előnnyel ment Rico Rossi és Hozó Levente csapata, majd a záró játékrészben kijött a csapatok közti különbség, így 6-3-as győzelmet arattunk az UNI Győr ETO HC vendégeként.

UNI Győr ETO HC-Csíkszeredai Sportklub 3-6. Gólszerzőink: Jevgenyij Szkacskov 2, Rokaly Norbert 2, Salló Alpár és Láday Tamás. Szép volt, fiúk!