Erste Liga

Három pontot hozott a Mikulás

Dunaújvárosban lépett jégre csapatunk Mikulás estéjén, ahol a szervezők különböző kedvezményekkel és meglepetésekkel várták a kilátogató szurkolókat.

Nagy irammal kezdett csapatunk, már az első másodpercektől erős vendég-dominancia jellemezte a mérkőzést, így nem volt meglepő, hogy már az első húsz percet követően 0-3-al mentek pihenni a csapatok. A mérkőzés képe nem változott a második harmadra sem, sokkal többet támadott a Sportklub, ám a hazai csapat a továbbiakban már sokkal szorosabban védekezett, 0-4 negyven percet követően. Az utolsó játékrész elején megszerezte a szépítő találatot Leo Gudas csapata, a gólok sorát viszont a mieink zárták le egy emberelőnyt kihasználva és így beállítva a végeredményt.

Dunaújvárosi Acélbikák-Csíkszeredai Sportklub 1-5. Gólszerzőink: Jevgenyij Szkacskov 3, Rokaly Szilárd és Fodor Csanád. Szép volt, fiúk!