Erste Liga

Hosszabbításos győzelem

Ahogyan arra számítani lehetett, nagyon nehéz ellenfélell találtuk szemben magunkat a mai estén. Bár nagyon jól indult számunkra a találkozó, hisz tíz perc elteltével már kettővel is vezettünk, a győriek még ebben a játékrészben szépíteni tudtak, majd a második harmadban kétszer is eredményesek tudtak lenni és átvették a vezetést. Az utolsó játékrészt kettős emberhátrányban kezdtük, ám hősies védekezéssel sikerült azt kibekkelni. Nagy erőket mozgattunk meg az egyenlítés érdekében, ez a 48. percben jött össze, amikor sikerült kihasználni egy emberelőnyt. A továbbiakban mindent megtett a csapat, hogy újfent nálunk legyen az előny, rengeteg helyzetet dolgoztak ki játékosaink, ám a vendégek védelme hősiesen tartotta az eredményt, így a találkozó hosszabbítással folytatódott, ahol azonban sikerült megszerezni a győztes gólt és az ezzel járó bónuszpontot.

UNI Győr ETO HC-Csíkszeredai Sportklub 3-4 h.u. Csapatunk gólszerzői: Becze Tihamér, Karel Kubát, Jevgenyij Szkacskov és Péter Balázs.