You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Erste Liga
Román bajnokság

Megérdemelt győzelem a Brassó ellen

A nagy rivális Brassói Corona ellen vívott rangadót csapatunk pénteken este a Vákárban. Hozó Levente tanítványai remekül kezdtek és már az első percben Tőke hálójába juttatták a játékszert. A gól után sem hagytak alábba a mieink, rendre nagy nyomás alatt tartották a vendégeket és több helyzetet is sikerült kialakítani a vendégek kapuja előtt. Az idő teltével a Brassó is kezdte felvenni a ritmust, ez a 14. percben egyenlítést eredményezett számukra. A továbbiakban parázs csata folyt a jégen, így a kiálítások is bőségesen érkeztek, minek eredményeként a vendégek átvették a vezetést, Gliga révén kihasználva egy emberelőnyt. A kék-fehéreknek ezt még az adott játékrészben sikerült kiegyenlíteni, majd a harmadik harmadban gyakorlatilag csak egy csapat maradt a jégen: a kék-fehérek lehokizták a Brassót, három gyönyörű gólt szereztek, esélyt sem adtak Gajdóéknak, aminek eredményeként 5-2-es győzelmet könyvelhettünk el!

Ez egy nagyszerű és nagyon szép csata volt, fiúk! Gratulálunk a győzelemhez Mindenkinek, csak így tovább! 💙🤍

Sportklub-Brassó 5-2. Gólszerzőink: Rokaly Szilárd, Farkas Tamás, Sofron István, Reisz Áron és David Stach. 💙🤍