Román bajnokság

Sikerrel zártuk a tegnap estét

Nagyot küzdöttünk az Ágyusokkal tegnap este, végül 4 - 2-re sikerült legyőznünk őket. Pénteken este folytatás következik, Brassó csapatával mérjük össze tudásunkat.

Román felnőtt férfi jégkorongbajnokság, alapszakasz: Csíkszeredai Sportklub–Háromszéki Ágyúsok 4–2 (1–1, 2–0, 1–1).

Kemény, küzdelmes meccs volt •  Fotó: Borbély Fanni

Gólszerzők: Péter Balázs (4.), Salló Alpár (24.), Márton Botond (39.) és Kovács Előd (54.), illetve Szőcs Zalán (19.) és Antal László (56.).

Játékvezetők: André Attila és Cristian Filip, illetve Borsos Barna és Rácz Szilárd. Kapura lövések: 19–15. Büntetőpercek: 12–39 (ebből a háromszéki Horváth Pálnak 5+20 perc fegyelmi).

Csíkszeredai Sportklub: Adorján Attila, Ambrus Levente (kapusok) – Salló Alpár, Ferencz-Csibi Róbert, Silló Arnold, Részegh Tamás, Péter Balázs (első sor); Gecse Hugó, Láday Tamás, Fredrik Forsberg, Niclas Juhani Lucenius, Becze Tihamér (második sor); Both Péter, Bajkó Csongor, Eduard Cășăneanu, Rokaly Norbert, Bíró Gergő (harmadik sor); Kovács Előd, Kristó Csongor, György Szilárd, Márton Botond, Kedves Tamás (negyedik sor).

Stáb: Kevin Constantine (vezetőedző), Péter Róbert (másodedző).

Háromszéki Ágyúsok: László Arnold, Béres Szilárd (kapusok) – Szabó Zsolt Ákos, Horváth Pál, Molnár Zoltán, Molnár Zsombor, Márton Koppány (első sor); Antal Előd, Ferencz Szilárd, Gecse Olivér, Róth Zoltán, Antal László (második sor); Kernászt Máté, Nagy Tamás, Szőcs Zalán, Ilyés Tamás, Részegh Zsolt (harmadik sor); István Sándor, László Hunor, Barkó Gergely (negyedik sor).

Vezetőedző: Kertész Zoltán.