Román bajnokság

Szétlővésben legyőzték csapatunkat az Ágyúsok

Hiába vezetett a csapatunk két harmad után három góllal Kézdivásárhelyen, az Ágyúsok a rendes játékidőben kiegyenlítettek, majd a szétlövésben legyőzték a kék-fehéreket!

Meglepetés a hokibajnokságban: az Ágyúsok csapata legyőzte a Sportklubot

Román felnőtt férfi jégkorongbajnokság, alapszakasz:

Háromszéki Ágyúsok–Csíkszeredai Sportklub 5–4 (0–1, 1–3, 3–0, 0–0, 1–0) – büntetőlövések után.

Gólszerzők: Molnár Zsombor (26. és 54.), Gecse Olivér (53.), Részegh Zsolt (56.) és Nagy Tamás (győztes büntető), illetve Fredrik Forsberg (9.), Márton Botond (21.), Bíró Gergő (28. és 40.).

Kapura lövések: 25–36.

Büntetőpercek: 6–8.

Játékvezetők: Sikó Szilárd Levente és Gergely Lehel, illetve Simon Roland és Szabó László.

Csíkszeredai Sportklub: Ambrus Levente, Simó Joel Ábel (kapusok) – Jimi Kuronen, Kristó Csongor, Fredrik Forsberg, Márton Botond, Becze Tihamér (első sor); Salló Alpár, Both Péter, Péter Balázs, Részegh Tamás, Bíró Gergő (második sor); Bajkó Csongor, Eduard Cășăneanu, Kedves Tamás, Silló Arnold, Niclas Juhani Lucenius (harmadik sor); Kovács Előd, Láday Tamás, Fodor Csanád, Rokaly Norbert, György Szilárd (negyedik sor).

Stáb: Kevin Constantine (vezetőedző), Péter Róbert (másodedző), Sprencz István (csapatvezető).

Háromszéki Ágyúsok: László Arnold, Béres Szilárd (kapusok) – Szabó Zsolt Ákos, Horváth Pál, Márton Koppány, Molnár Zsombor, Részegh Zsolt (első sor); Antal Előd, Ferencz Szilárd, Gecse Olivér, Róth Zoltán, Antal László (második sor); Kernászt Máté, Nagy Tamás, Szőcs Zalán, László Hunor, Görbe Tivadar (harmadik sor); István Sándor, Király Ádám, Barkó Gergely (negyedik sor).

Vezetőedző: Kertész Zoltán.